Thomas

Ülkesi
: America
ACT, SAT, TOEFL, ESSAY WRITING, University application

Thomas

ÖZGEÇMİŞ

Merhaba, ben Thomas. Uzun zamandır İngilizce Öğretmenliği yapıyorum ve son yıllarımda ise tamamen  SAT, TOEFL, IELTS öğretimine odaklandım. Çeşitli liselerde çalıştım ve birçok öğrenciye sınavlarda yeterli kapasiteye sahip olacak şekilde eğitim verdim.

EĞİTİM ANLAYIŞIM

Öğretmenlik  severek yaptığım, yalnız kariyer odaklı değil aynı zamanda gönüllülükle yapılmasını  uygun gördüğüm bir meslektir.. Beraber çalıştığım öğrenciyi doğru değerlendirmek, onunla iyi iletişim kurmak, ona anlaşılır bilgi vermek ve öğrencimin eksiklerine odaklanarak kavrayamadıklarını ona sabırla öğretmek çalışma felsefemdir. Hem Amerika'da hem de Türkiye'de yüzlerce  öğrenciyle çalıştım. Sistemli yürüttüğüm bu çalışma sonucunda doğal olarak da  hedeflediğimiz puanları elde ettik. 

SAT SINAVINDAN KORKMAYIN!

Amerika’da da Türkiye’de de karşılaştığım, öğrencilerin ortak bir sorunu var: Sınavlardan ve sınava girmekten endişe duyuyorlar. Bu endişenin kaynağı ise hem belirli bir sınav stratejisine sahip olmamak, hem de sınavın kendisi için yeterli olmamak veya yeterli olmadığını hissetmektir. Oysa verdiğim dersler ile hedeflediğininz sınav için başarıyı yakalamanız ve sınav korkusundan sahip olduğunuz deneyim ile sıyrılmanız çok kolay.

SAT özel dersleri birlikte yapalım.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar