Laura

Ülkesi
: British
SAT, TOEFL & IELTS teacher, Essay Writing

Laura

ÖZGEÇMİŞ

Merhabalar,ben Laura! 5 yıllık sınav tecrübem var, çalıştığım bu süre zarfında çeşitli sınavlarda birçok öğrenciye yardımcı oldum ve şimdi de SAT, TOEFL ve IELTS için özel ders veriyorum. Hedefim benimle çalışan tüm öğrencilerin üst düzey bir başarı sağlamasına yardımcı olmak.

SINAVLARDA BAŞARI

SAT, TOEFL, IELTS sınavları özel bir hazırlık gerektiren sınavlardır. Benim öğrencilerim en yüksekleri hedefledi ve bunu başardılar. Bilgi ve birikimimi en üst  düzeyde ve en anlaşılır biçimde aktararak öğrencinin içindeki gerçek potansiyele ulaşmasına ve bu potansiyelini artırmasına yardımcı oldum. Aslında bu sınavların çoğu birer testten ibarettir, eğer öğrenci  gerçekten inanarak ve hedefleyerek planlı bir şekilde çalışırsa test onu yenemez.Öğrencimi doğru yönledirmeyi, motive etmeyi ve başarıya ulaşması için  anahtar yöntemleri biliyor ve yıllardır bu yöntemleri uygulayarak öğrencime sınavlar için gereken özgüveni ve tecrübeyi ona aşılıyorum.

BAŞARMAK ZOR DEĞİL!

Neden o hayal ettiğiniz üst sıralarda siz olmayasınız? Sınavlar hakkında konuşacak olursak, hiç kimse başka birisinden daha fazla üst düzey bir yeteneğe sahip değildir. Burada önemli olan yapabileceklerinin farkında olmak,sınırlarını genişletmek, daima ileri gitmek ve asla tereddüt etmemektir. Bu yolda benimle yürümeyi tercih ederseniz size tüm sınavlarda üst sıralarda olmanızı ve hedeflerinize büyüyerek ulaşmanızı sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

 

Size özel SAT kursunuzu beraber planlayalım!

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar