Carolina

Ülkesi
: Turkish&American
SAT MATH, English MATH, SAT Matematik Özel Ders, ACT Matematik, IB Matematik, SAT Kursu

Carolina

SAT öğretmeni

Merhaba, ben Carolina. Amerika’da üniversite öğrenimi görmek isteyen, SAT ile başarı sağlamak isteyen öğrencilere SAT dersi veriyorum. IB math ve AP calculus  dahil olmak üzere SAT konularına hakimiyetim vardır. Daha önce farklı ülkelerde lise öğrencilerine ve Amerika’da üniversite öğrenimi görmek isteyenlere gerekli eğitimi verdim, onları SAT için yeterli duruma getirdim. Pek çoğu şu anda Amerika'da bir üniversitede öğrenim görmektedir. 6 yıllık SAT öğretmenliği bilgi birikimi ve tecrübemle , sıcakkanlı  bir yaklaşımla hedefinizdeki üniversitede öğrenim görme aşamasında her zaman yanınızdayım.

SAT SADECE SAF BİLGİ İSTEMEZ

SAT bilginin yanı sıra, sistemli çalışma ve test sorularına alışık olmayı gerektirir. Ben de gerek eski kurslarımda gerek şu an devam eden kurslarımda sahip olduğum SAT tecrübesini öğrencilerimle paylaşıyorum ve onları sınav sorularını yorumlayabilecek kapasiteye ulaştırıyorum. Ayrıca SAT her sınav gibi öğrencinin zamanı yönetme ve heyecanını kontrol altında tutma becerisini ölçen bir sınavdır. Alacağınız bu kurs sayesinde SAT’ye her bakımdan hazır olacaksınız.

SAT VE SONRASI

Verdiğim eğitim ve sizin de çabanız ile SAT için koyduğunuz hedefe ulaşabilmeniz hiç de zor değil! Fakat SAT’den sonrası? Çoğu öğrenci sadece SAT için gerekli dersleri öğrenip sınavdan sonra yerleştiği üniversitede aslında SAT’de bilmesi gereken dersleri ezbere öğrendiği için anlamıyor,uyum sağlamakta zorluk çekiyor. Oysa verdiğim eğitim sadece ezbere dayalı değil,hayatınızın herhangi bir döneminde bile SAT ve sonrası için yeterli birisi olmanızı sağlayacaktır.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar