Muhammet

Ülkesi
: Turkish
SAT MATH, English MATH

Muhammet

MUHAMMED

ÖZGEÇMİŞ

Merhabalar, ben Muhammed. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Matematik öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Şimdiye kadar birçok öğrenciye ingilizce Matematik ve SAT Matematik dersleri verdim. Ayrıca 2 yıldır grup halinde öğrenciler ile sınavlara hazırlık ve okul derslerine destek konusunda çalışmaktayım.

SAT KURSLARININ İŞLEYİŞİ

SAT Matematik özel derslerini sınav tekniklerini de ayrıntılı içerecek şekilde öğrencinin zayıf noktalarını tespit ederek ve eksiklerini gidererek yapmaktayız. Dersler öğrencinin evinde ya da eğitim merkezinde olabileceği gibi belirlenecek ortak bir noktada da yapılabilir,önemli olan öğrenci ile öğretmenin öğrenim ve öğretim sırasında birbiriyle olan iletişiminin aksatılmamasıdır.

SAT MATEMATİK

SAT Matematik kısmı öğrencinin birçok temel matematik konusundaki yeterliliğini ölçer.Temel matematik konuları şöyle sıralanabilir:

1.Doğrusal denklemler

2.Fonksiyonlar

3.Koordinat sistemi,Grafikler

4.Eşitsizlikler

5.Geometri ve diğer konular..

SAT SİZİN İÇİN SORUN OLMASIN!

Öğretim sürecim boyunca birbirinden farklı birçok öğrenci profili ile karşılaştım ve bu sayede SAT hazırlığı için gerekli donanıma sahibim.Sadece kendinize bir hedef koyun ve bu hedefe ulaşma konusunda benden yardım isteyin.

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar