Sebastian

Ülkesi
: America
ACT, SAT and TOEFL, ESSAY Writing

Sebastian

ÖZGEÇMİŞ

1,5 yıl İstanbul'da, 5 yıl ise değişik ülkelerde olmak üzere toplam  7 yıla yakın SAT tecrübem bulunmaktadır. Donanımlı, araştırmacı ve yenilikçi bir öğretmenim.Benimle birçok öğrenci çalıştı ve hepsinden de olumlu geri dönüş aldım ve bundan dolayı öğretim hayatıma devam ediyorum.

ÖĞRETİM ESASLARIM

Sıcak iletişimi olan, derse iyi hazırlık yapan, tekrar ve ödev seven,  mesleğini özellikle seven iyi bir öğretmenim. Mesleki tatminim öğrencimin benimle çalışmasından mutlu olup hedefine ulaşması ile gerçekleşir.Sahip olduğum eğitim anlayışına göre bilgili olabilirsiniz ama karşınızdakine sahip olduğunuz bilgiyi doğru aktaramıyor,onun kafasındaki soruları göremiyorsanız gerçekleştirdiğiniz öğretimin hiçbir önemi yoktur; bu yüzden sahip olduğum bilgi ve tecrübeyi öğrencilerime iyi aktarabildiğimi düşünüyorum.

SINAV VE ÖĞRENCİ

Çevrenizde sınavlarla alakalı çeşitli söylentiler,efsaneler dolanıp duracaktır.Önemli olan bu söylentilere kulak asmayıp planlayarak ilerlemek ve daima kendini dışarıdan objektif bir biçimde izleyip durum takibi yapabilecek bir öğretmenle birlikte olmaktır.Ben de bu öğretmen olmak için ideal birisi olduğumu düşünüyorum.  

DERS BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar