TOEFL iBT veya IELTS testleri Amerika’daki çoğu üniversite için genel bir şarttır.

TOEFL IBT veya IELTS HAZIRLIĞI

TOEFL IBT & IELTS HAZIRLIĞI

 

TOEFL iBT veya IELTS testleri Amerika’daki çoğu üniversite için genel bir şarttır,ve yüksek puan öğrenci profili mevcut kabul için gözden geçirilirken çok yüksek bir avantaj sağlar. Her test birbirinden farklıdır,ve öğrencinin iyi kavradığı yerleri  analiz edebilmek hangi sınavın en uygun olduğuna karar vermeye yardımcı olur.Ek olarak,her okul için gereken puan farklıdır ve zaman sınırına ilaveten bu da çokönemlidir.Genelde çoğu okul IELTS için en az 6-6.5 puan isterken TOEFL IBT 80 puan ve üstünü gerektirir.Bu süreç için rehber edinme ve hazırlanma üniversite yarışında başarı için hayati öneme sahiptir.

Katılımcı Profili:

1-2 ay içinde sınavı olup mevcut seviyesini değerlendirmek için yardıma ihtiyacı olan  tüm öğrenciler. Sınavların bütün içerikleri için pratiğinizi geliştirin ve rehber edinerek puanınızı arttırın.

Sadece bir bölüme ya da tüm bölümlere de odaklanmaya ihtiyacınız olabilir,ihtiyaçlarınıza en iyi uyan programı sizin için hazırlayabaliriz.

 

The TOEFL IBT or IELTS test are general requirements for most U.S. universities, and a high score can be extremely beneficial when a student's profile is being reviewed for potential admission. Each test is quite different, and understanding where each student's strengths lie will help determine which test is the best fit. Additionally, scoring requirements vary from school to school, and this is also important to consider, in addition to deadlines. Generally, most schools require at least a 6-6.5 for the IELTS and an 80+ for the TOEFL IBT. Guidance and preparation for this process is essential for success in the competitive race for university seats.

Participant Profile:

All students intending on taking the test in the next 1-2 months seeking help in assessment of their current levels.  Receive practice and guidance in improving your scores in all components of  the test.

Whether you only need to focus on one section or all 4 sections, we can arrange a program or workshop that will suit your needs.

 

 

PROGRAM BAŞVURU FORMU
Ad Soyad *
Email *
Tel *
Ders Almak İstediğiniz Günler *
Ders Almak İstediğiniz Saatler
İl *
İlçe
Mesajınız
* Zorunlu Alanlar